Yeniboğaziçi Spor Onur Ödülleri verildi

Yeniboğaziçi Spor Onur Ödülleri sahiplerini bulurken, Haberci gazetesi Spor Yazarı Cem Dağdelen de gecede onur ödülüne layık görüldü.

21 Ağustos 2019 - 09:24

Yeniboğaziçi Belediyesi 11. Pulya Festivali etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen “Spor Onur Gecesi”nde ülke sporunda bu sezon bireysel ve takımsal bazda başarılı olanlar ödüllendirildi.

“Spor Onur Gecesi”nde NEV Fitness, Türkiye, Avrupa, Dünya Fitness ve Çocuk Fitness Şampiyonları ile KKTC Çocuk Fitness Milli Takımı gösterilerininde yer aldığı gecede ülkemizin başarılı sporcuları onur ödülüne layık görüldüler

Gecede ödüller Yeniboğaziçi Belediye başkanı Mustafa Zurnacılar, Festival Komitesi Başkanı Bedia Balses Çeliker, Kültür Sanat Birim Sorumlusu Mehtap Sayıner, Meclis Üyeleri Enver Ermetal, Çiler Ermetal, Süleyman Serinay, Rahme Fahlioğlu, İsmail Köseoğlu, Fuat Efendi, Ertan Akabelli, Spor Komitesinden Aydın Kayol ve Halil Erdoğuş tarfından verildi.

HABERCİ SPOR DAĞDELEN İLE GURURLANDI

Ülkemizde, triatlon sporunun en zor müsabakası olan Ironman yarışlarını 13 kez tamamlayan tek Kıbrıslı Türk olan ve aynı zamanda Haberci gazetesi Spor Yazarı Cem Dağdelen gecede onur ödülü alarak Haberci Spor’a yeni gurur daha yaşattı.

SPOR ONUR ÖDÜLÜ ALANLAR:

Görkem Çırakoğlu ( Vucüt Geliştirme)
İbrahim Yavuz ( Tekerlekli Sandalye Basketbol)
Haluk Çakar (Voleybol)
DAÜ Santranç Takımı
Mağusa Spor Akademisi Kadın Futbol Takımı
Süleyman Özkoç (Dörtyol Altyapı Koordinatörü)
Yonpaş Dumlupınar U21 Futbol Takımı
Bekir Esendağlı (Tenis)
Ayşe Mullacuma (Futbol Tenisi)
Buğra Eryıldız ( Voleybol)
Merve Çelebi (Voleybol)
Cem Dağdelen (Ironman)
KKTC Genç Milli Bilardo Takımı

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı