Tansel’den 3 yıllık imza

Yenicami, Tansel Ekingen ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Süper Lig’in başkent temsilcisi Yenicami, serbest transfer hakkı olan ve birçok kulübün kadrosuna katmak istediği yıldız futbolcusu Tansel Ekingen ile 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Siyah beyazlılar önceki gün oyuncu ile yaptığı görüşmede yeniden anlaşma sağlamıştı ve dün de resmi imzalar atıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada;  “YAK olarak, yoğun bir tempo ile sürdürdüğümüz yeni sezon planlamaları çerçevesinde, serbest transfer hakkı bulunan kaptanlarımızdan Tansel Ekingen ile 3 yıllık bir süre için daha sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Bizler için Tansel Ekingen ile sözleşme imzalamak bir transfer değil, Yenicami sevdasına devam etmektir.  Tüm Yenicami camiasına hayırlısı olmasını diler, yeni sezon başarılarında Tansel Ekingen ile birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı bildiririz” denildi.

TANSEL: ÇOK MUTLUYUM

Yıldız futbolcu Tansel de atılan imzalar sonrasında kendisine ait sosyal medya hesabından açıklama yaparak mutluluğunu dile getirdi. Tansel’in görüşleri şöyle:

“Bugün (dün) evimde ailemde bu güzel camiada kaldığım için çok mutluyum. Güzel taraftarımıza Yenicami’de kalmamı sağlayan başkanımıza, yöneticiler ve tüm sponsorlarımıza hocalarıma teşekkür ederim. Bugüne kadar benimle ilgilenen takımlara da çok teşekkür ederim. Takımım için gururla 3 sezon daha elimden gelenin fazlasını yapacağım.”

 

 

FOTO: TANSEL

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı