Sürücülere kapalı yol uyarısı

Hamitköy Çemberi-Gönyeli Çemberi arasındaki anayol trafiğe kapalı olacak.

Hamitköy Çemberi-Gönyeli Çemberi arasındaki anayol kesiminde, 17-21 Aralık tarihleri arasında bakım-onarım çalışmaları yapılacak.

Karayolları Dairesi’nden verilen bilgiye göre, bakım-onarım çalışmaları nedeni ile çalışma yapılacak kesimlerde trafik, tek şeritten kontrollü olarak verilecek.

DOĞANCI DÖNEL KAVŞAĞI İLE “T” KAVŞAĞI ARASI DA KAPALI OLACAK !

Doğancı Dönel Kavşağı ile Doğancı “T” Kavşağı arası kesimde, 17 Aralık 2019 tarihinden itibaren ikinci bir duyuruya kadar 08.00-17.00 saatleri arasında bakım onarım çalışmaları yapılacağı bildirildi.

Çalışma saatleri içerisinde, Doğancı Dönel Kavşağı ile Doğancı “T” Kavşağı arasındaki kesim tamamen, Güzelyurt – Lefke Bölünmüş anayolunun ise Güzelyurt – Doğancı istikameti, Bostancı kavşağından itibaren trafiğe kapatılacağı duyuruldu.

Ulaşım, Güzelyurt-Lefke tek şeritli anayolundan sağlanırken, Doğancı köyüne ulaşım, Güzelyurt – Lefke tek şeritli anayolu kullanılarak Güneşköy veya Aydınköy üzerinden sağlanacak.

Açıklamada, bu güzergâhları kullanacak sürücülerin yavaş ve dikkatli seyretmelerini, trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını istendi.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı