Sezon ortasında salon tadilatı

Spor Dairesi, Atatürk Spor Kompleksi içinde bulunan Antrenman Salonu'nu yenilemek üzere ihaleye çıktı ve tadilat  önceki gün sabah  zeminin sökülme işlemiyle başlatıldı.

9 Ocak 2020 - 12:31

EN AZ 90 GÜN SÜRECEK

Spor Dairesi yetkililerinden edindiğimiz bilgilere göre tadilat en az 90 gün sürecek.

Bu süre zarfında takımlar bu salondan yararlanamazken hentbol, basketbol ve voleybol sezonlarının da sonuna gelinmiş olacak.

600 BİN TL HARCANIYOR VE HER ŞEY YENİLENİYOR

Uzun zamandır atıl durumda bulunan ve içinde  spor yapmanın artık mümkün olmadığı salonda çok büyük bir tadilat yapılacak.

Çatı izalasyonu yeniden yapılacak, pencereler, duş ve tuvaletler yenilenecek, basketbol potaları ve en önemlisi zemin de sil baştan yapılacak.

KULÜPLER TEPKİLİ

Geçtiğimiz yıl Atatürk Spor Salonu’nun tadilat çalışmaları sezon başladıktan sonra başlamış ve tüm sezon hiç bir federasyon maçlarında bu salon kullanılamamıştı.

Şimdi yine sezonun ortasına geldiğimiz bugünlerde Antrenman Salonu’nun kapatılarak tadilata alınmasına kulüpler ciddi bir tepki gösterdi.

“SALON YAZDA DAHA AKTİF”

Bu eleştiriler üzerine görüştüğümüz Spor Dairesi’nden bir yetkili, antrenman salonunun zaten bu haliyle kullanılamaz halde olduğunu bu sebeple bir an önce işe koyulup en azından yaz aylarında çok aktif olan alt yapı okullarının hizmetine yetiştirilmesinin mümkün olabileceğini belirtti.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı