Sabırsızlanıyorum

Hamitköy'ün kral transferi John Ebuka ilk kez Haberci Spor'a konuştu ve Hamitköy formasıyla lige başlamak için sabırsızlandığını ifade etti.

26 Ağustos 2019 - 11:17

Hamitköy’ün yeni transferi John Ebuka ilk kez Haberci Spor’a konuştu.

John Ebuka transfer süreciyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Hamitköy takımı yöneticileri ve teknik direktörüyle internet üzerinden temasa geçtim. Beni istediklerini söylediler ve hedeflerini aktardılar. Beni ne kadar istediklerini ordan bile hissedebiliyordum. Hamitköy ile anlaşmaya vardığım için mutluyum.”

Takım genç ve potansiyelli

Takım hakkında da değerlendirmede bulunan Ebuka, “Hamitköy takımı genç ve potansiyelli isimlerden oluşuyor. Teknik direktörümüzün de yapacağı katkılar ve bize vereceği taktiklerle iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Gençlik Gücü ile oynadığımız hazırlık karşılaşmasında takımın gücünü ve potansiyelini gördüm. Ben iyi bir takım olacağımızı ve başarılı bir lig yaşayacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Krallığa her zaman adayım

Daha önce Yenicami forması ile iki kez gol krallığı sevinci yaşayan Ebuka bu konuda, “Olduğum her yerde her zaman gol krallığına adayım. Hamitköy olarak iyi bir takım oyunu ortaya koyduğumuz zaman ben de gollerimi atacağım. Gol krallığında bu sezon da iddialıyım ve atacağım gollerle Hamitköy camiasını mutlu edeceğim” ifadelerini kullandı.

Taraftarlara teşekkür ediyorum

John Ebuka kendisini Ercan Havaalanında karşılayan taraftarlar içinse şöyle konuştu:

“Hamitköy taraftarlarının beni ve Oladele’yi havaalanında karşılaması, bize çiçek vermesi bizi mutlu etti ve ilk andan itibaren evimizde gibi hissettirdi. Tüm Hamitköy taraftarlarına ve camiasına bu sıcak karşılama için teşekkür ediyorum. Sezon boyunca onların da desteğiyle tüm şehri memnun edeceğiz.”

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı