Rotary’de devir teslim

Kyrenia Rotary Cosmopolitan Kulübü, Cuma günü Girne Merit Royal Premium Hotel'de görkemli bir devir teslim gecesi düzenledi.

7 Temmuz 2019 - 09:31

Kyrenia Rotary Cosmopolitan Kulübü, Cuma günü Girne Merit Royal Premium Hotel’de görkemli bir devir teslim gecesi düzenledi.

Geceye çok sayıda geçmiş dönem başkanı, guvarnörler ve diğer Rotary ve Lions kulüplerinden misafirler katıldı. Kyrenia Rotary Cosmopolitan Kulübü ile kardeş kulüp sözleşmesi yapan Rotary İzmir Varyant Kulübü Geçmiş Dönem Başkanı Tayfun Şenol ve eşi Güzin Şenol da geceye katıldı.

Başkanlığında geçen bir yıl içerisinde birçok başarılı organizasyon düzenleyen Kyrenia Rotary Cosmopolitan Kulübü Başkanı Hakkı Müftüzade, başkanlığını eşi Behiye Müftüzade’ye devretti.

Hakkı Müftüzade dönemi başkanlığında, ana proje olan Karakum Girne 18 Yaş Üzeri Rehabilitasyon Merkezi yararına çok sayıda etkinlikler düzenlenerek, merkeze katkıda bulunuldu. Mavi Kapak toplama kampanyasına devam edilirken, Girne Alsancak’ta bulunan Milli Park’a ağaç dikimi etkinliği gibi çok sayıda yararlı projelere imza atıldı.

Hakkı Müftüzade, yönetim kurulundaki kulüp üyelerine, sponsorları, Merit International Group’a ve Oreo Limited’e plaketlerini ve yönetim kurulundaki üyelerine de sertifikalarını takdim ettikten sonra yaptığı konuşmada, eşi; gelecek dönem başkanı Behiye Müftüzade’nin başkanlığında kulübün çok başarılı bir dönem geçireceğinden emin olduğunu ve geçmiş dönem başkanı olarak her zaman kulübüne desteğinin süreceğini belirtti. Başkan Hakkı Müftüzade, “Yalnız geleceğe bakanların başarılı olabileceğini, geçmişte yaşayanların ileriye gidemeyeceğini” belirterek, sözlerine son verdi.

Kyrenia Rotary Cosmopolitan Kulübü’nün yeni dönem başkanı Behiye Müftüzade de konuşmasında yeni dönem başkanı olarak kulübün misyon ve vizyonu doğrultusunda çok çalışacağını belirtti, yönetim kurulunda olacak üyelere teşekkür ve başarı dileklerini sundu.

Başkan Behiye Müftüzade, yeni rotary dönemi teması ‘Rotary Connects The World’ sözleri ile konuşmasını tamamladı.

Etiketler

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı