Raşit: “Mediha’yı görenler lütfen acilen polise veya avukat Recep Soner Sağlam’a ulaşsın”

ARUN Ltd. Direktörü İş adamı Tolga Ahmet Raşit, sosyal medya hesabından duyuru yaparak, ülkemizde kayıp olan Mediha Karaman'ı görenlerin ihbar etmesini istedi

6 Nisan 2020 - 14:48

ARUN Ltd. Direktörü İş adamı Tolga Ahmet Raşit, sosyal medya hesabından duyuru yaparak, ülkemizde kayıp olan Mediha Karaman’ı görenlerin ihbar etmesini istedi.

Ailesinin kendisine ulaşarak, kızlarının ülkeye 2 yıl önce geldiğini ve kendisinden haber alamadıklarını aktaran Raşit, Mediha’nın insan tacirleri tarafından kaçırıldığı endişesi içinde olduklarını söyledi.

İş adamı Raşit’in paylaşımı şu şekildedir:

“Geçtiğimiz gün İstanbul’dan bir aile bana ulaştı ve Türkiye’den 2 yıl önce Kıbrıs’a gelen 01.11.1982 İstanbul doğumlu Mediha Karaman isimli kızlarının, Kıbrıs’ta kayıp olduğunu söylediler. İnsan tacirlerinin eline düştüğü tahmin edilen Mediha’yı görenler lütfen acilen polise veya avukat Recep Soner Sağlam’a 0533 863 2446 numaralı telefondan ulaşsınlar. Ailesi kızlarının hayatından endişe etmektedir. Bu yüzden lütfen herkes bu duyuruyu paylaşsın kayıp kızımızı bir an önce bulmalarına hep beraber yardımcı olalım..”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı