Öztaş: “Edepsizliğin, terbiyesizliğin bu kadarına da pes artık”

Bölgede, beton dökümü yapmak için bulunan beton mikseri sürücüsünün, işini bitirdikten sonra köyün girişinde aracını durdurarak artık betonu yol kenarına boşalttığını ve mikserin kazanını yıkayıp gittiğini kaydeden Öztaş, sosyal medyada yaptığı paylaşımla adeta ağzına geleni saydırdı

HABERCİ SOSYAL MEDYA

Geçitkale Belediyesi Başkanı Hasan Öztaş, sosyal medyada ateş püskürdü. Bölgede, beton dökümü yapmak için bulunan beton mikseri sürücüsünün, işini bitirdikten sonra köyün girişinde aracını durdurarak artık betonu yol kenarına boşalttığını ve mikserin kazanını yıkayıp gittiğini kaydeden Öztaş, sosyal medyada yaptığı paylaşımla adeta ağzına geleni saydırdı.

Geçitkale Belediyesi Başkanı Hasan Öztaş’ın dikkat çeken paylaşımı şu şekilde:

“Edepsizliğin, terbiyesizliğin bu kadarına da pes artık… Yani yeter be!… yeter gerçekten. Efendi beton mikseri ile Sütlüce Köyü’ne beton getirmiş. Satmış parasını almış… Buraya kadar iyi, güzel. Sonrasında çekmiş aracını, mikserde kalan betonu, yolun kenarına, köy girişine,boşaltmış. Mikser kazanını burada bir güzel yıkamış.
Öyle değil!!… yolun ortasına döküp yolu kapatsaydın be edep yoksunu…

Ovalara, derelere döktükleri beton artıkları yetmezmiş gibi, şimdi de köylerin içine kalan pisliklerini dökmeye başladılar. Bu çevre düşmanlarını bulup, döktüğünü yalatarak temizletmek gerek ya, neyse, söyleyecek çok şey var da edebimden nokta koymuş olayım. Bu konuda da, gereken şikayetlerimizi polise yaptık.
Gerekli yasal işlemin başlamasını sağlayacağız. Böylesi durumların takipçisi olacağımızı, siz değerli halkımızla paylaşırım.”

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı