Orman istifa ediyor

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, mevcutiyetinin Beşiktaş'a zarar verdiğini düşündüğünü belirterek görevinden istifa edeceğini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, mevcutiyetinin Beşiktaş’a zarar verdiğini düşündüğünü belirterek görevinden istifa edeceğini açıkladı.

İstanbul Vodafone Park’ta Sompo Sigorta ile yapılan sponsorluk anlaşması töreninden sonra gündeme dair açıklamalarda bulunan Fikret Orman, son 2 yılda yaşadıklarının kendisini kırdığını ve üzdüğünü belirterek, siyah-beyazlı camiada bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu söyledi.

Fikret Orman, mevcudiyetinin Beşiktaş’a zarar verdiği belirterek, “Şu andaki negatif hava çoğunlukla benim üzerimden yürüyor. Ben bu işe Beşiktaş menfaatleri, Beşiktaş aşkı ve hizmet için girdim. Bunları da iyi yaptığımı düşünüyorum. Yarın yönetim kurulunu olağanüstü toplayacağım ve divan başkanımız Tevfik Yamantürk ile konuşacağım. Beşiktaş’taki sürecimi tamamlıyorum. Bundan sonraki süreci seçime kadar divan mı götürecek, yoksa olağanüstü genel kurul kararı alıp ona göre mi devam edeceğiz, buna karar vereceğim” açıklamasında bulundu.

2012 yılında başkan seçilen Orman, üç kez üst üste başkanlık görevini üstlenmişti.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı