NEV çocukları büyüledi

NEV Fitnes Çocukları Yaz Kampı dün akşam büyük bir coşkuyla gerçekleşen gösteri ve eğlence gecesi ile tamamlandı.

Uluslararası Vücut Geliştirme Federasyonu (IFBB) Hakemi ve Fitnes Antrenörü Neval Çelebioğlu Akgürgen tarafından organize edilen NEV Çocuk Fitnes Yaz Kampı, dün akşam düzenlenen özel bir gece ile tamamlandı.

NEV Çocuk Fitnes ekibi, KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu’nun Çocuk Fitnes Milli Takımı olarak ülkemize sayısız şampiyonluklar ve başarılar yaşatan bir oluşum.

Tatil ve yaz dönemini en verimli şekilde geçirme adına düzenlenen ve yaklaşık bir ay süren NEV Çocuk Fitnes Yaz Kampı Gösteri ve Eğlence Gecesi, dün akşam Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisinde yer alan KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federaysonu Salonu’nda yapıldı.

NEV Çocuk Fitnes ailesine bağlı tüm öğrenciler ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşen gecede çocuklar yaz kampı boyunca öğrendikleri hareketleri sergilerken performanslar geceye katılanları büyüledi.

Gece sonunda ise yaz kampı kursunu başarıyla tamamlayan çocuklara kurs sertifikası ve gelişim karneleri Neval Çelebioğlu Akgürgen ve KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu Başkanı Ali Dahlameroğlu tarafından takdim edildi.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı