Ne kadar korku o kadar para

Benim yazılarımı takip eden arkadaşlarım ve dostlarım çok iyi bilir ki ben hiçbir zaman bu Covid-19 virüsünün  kendiliğinden ortaya çıktığına inanmadım

Yeniden laptopun başına oturdum. Kendi kendime dedim ki şöyle son yazımdan itibaren 10 gün boyunca kendi mesleğim olan ilaç sektörünü şöyle bir derinlemesine inceleyim, ilaçlar, aşılar, pandemi ve günümüz hastalıkları hakkında yazılan önemli makalelere bir göz atayım, kimler yönetiyor bu ilaç sektörünü ve amaçları ne acaba? Neden Covid-19 bu kadar korku salınarak insanoğlunu esir aldı?

Bu işin başında her zaman söylediğim gibi ABD ve para var… Benim yazılarımı takip eden arkadaşlarım ve dostlarım çok iyi bilir ki ben hiçbir zaman bu Covid-19 virüsünün  kendiliğinden ortaya çıktığına inanmadım ve hiç bir zaman da inanmayacağım, ne kadar haklı olduğumu da çok yakın bir zamanda hep beraber göreceğiz.

Eminim birçoğunuz ROCKEFELLER ismini duymuşsunuzdur. Bu adam sağlığın ve tıbbın merkezindeki adam. Bugün bile tıp tartışmalarının en büyük sebebi yine bu adam.

İki çeşit tıp vardır;

1- ‘HASTA YOKTUR, HASTALIK VARDIR’ diyen ENDÜSTRİYEL TIP… (şu andaki tıp)

2-‘HASTALIK YOKTUR, HASTA VARDIR’ diyen TAMAMLAYICI TIP…

İşte Rockefeller tamamlayıcı tıp müfredatlarını tıp eğitiminden çıkarmakla işe başladı, çok planlı ve sistemli bir şekilde çalışarak tüm dünyaya ENDÜSTRİYEL TIPI getirmeyi başardı…
Daha sonra ne yaptı biliyor musunuz, söyleyeyim size ne yaptı, şimdilerde var ya güya tüm insanları hastalıklardan koruduğunu ve herhangi bir pandemi hastalık durumunda tavsiyelerde bulunan Dünya Sağlık Örgütünü de 1998 yılında  finansal destek sağlayarak ele geçirdi…

Böylece 1998 yıldan itibaren bu çok güvenilir denilen ‘ama ben asla buna inanmıyorum’, 3 milyar insanın günde 1 doların altında gelirle beslenmeye çalıştığı; 1 milyar insanın sağlıklı sudan yoksun olduğu ve milyonlarca insanın kolayca önlenebilir hastalıklardan öldüğü, günde 25 bin çocuğun öldüğü (açlıktan ölüyorlar aşısı var yani yemek verirseniz ölmezler) gerçeğine sırtını dönen bir DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ var… Be arkadaşlar bu gerçektir komplo falan değil ha! Yani sonuç olarak bu Amerikalı Rockefeller denilen şahıs TIP-SAĞLIK sadece para ile başlayıp para ile biten mesleğe dönüştürmeyi başardı… Örnek verecek olursak ilaç sektörünün canlılığı için; stres bozukluğu, dikkat eksikliği bozukluğu, bipolar, bağırsak sendromu, mevsimsel depresyon, yüksek kolesterol gibi yığınla ‘HASTALIK’ icat edildi!

‘HAP YUTMAK EN KOLAY SPOR OLDU’…

Evet, ‘sermaye birikimi’ için tıp hızlıca ticarileştirildi…
Sevgili arkadaşlarım şimdi artık tıp-ilaç-sağlık  ne oldu biliyor musunuz, söyleyeyim size NE KADAR KORKU, O KADAR PARA, maalesef ki gelinen nokta bu.

Hastalıklar artık rakamlarla belirleniyor, örneğin yüksek kolesterol değerlerini gösteren aralığı ve yüksek tansiyon değerlerini aşağıya çekerek daha çok hasta yaratarak daha çok ilaç satmayı hedefleyen ve bu ilaçların insan vücuduna yaptığı yan etkilerini bile görmezden gelen bir sistem var artık. Yeni bir hastalık icat etmek kolay, ama ilaç şirketleri için ilacı bulup üretmek, tanıtmak hem çok maliyetli  hem de çok yorucu bir iş… İşte şimdi gelmek istediğim noktaya geldim.

Peki, kolay olan ne? Kolay olan yani maliyeti az olan AŞILARIN üretimidir… Aşı nedir kısaca şöyle açıklayım; Aşı, hastalıklara karşı bağışıklık sağlama amacı ile insan veya hayvan vücuduna verilen, zayıflatılmış hastalık virüsü, hastalık etkeninin parçaları veya salgıları ile oluşturulan çözeltidir. Mikroplar veya virüslerce oluşturulan hastalıklara karşı vücut, bağışıklık sistemi ile yanıt verir.

20’nci yüzyıldan, sarıhummadan başlayarak bir yüzyıl boyu ROCKEFELLER aşı kampanyaları yaptı. Veeeee işte 21’nci yüzyılda bayrağı kime teslim etti dersiniz? Aslında hepiniz tahmin edersiniz kim olduğunu tabi ki BILL GATES…. 2000 yılı başlarında BILL&MELINDA GATES VAKFI, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ, UNİCEF, DÜNYA BANKASI, ULUSLARARASI İLAÇ ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU ve ROCKEFELLER VAKFI ‘AŞI İTTİFAKI’ kurduklarını dünyaya duyurdular… Amaçlar aşıya talebi arttırmak ve insanın yaşamasını sağlamaktı. İşte şimdi yazacağım paragrafı defalarca okuyun o zaman bu CORONA VİRÜSÜNÜN neden çıkarıldığını ve amacının ne olduğunu ve aşısının da yıllar önceden hazır olduğunu çok iyi anlayacaksınız. Bakın TED konferansında (TED (konferans) TED (İngilizce: Technology, Entertainment, Design), her iki yılda bir Kaliforniya, Monterey’de düzenlenen bir konferanstır. … TED, kâr amacı gütmeyen özel Sappling Vakfı’nın sahip olduğu, ‘Yaymaya Değer Fikirler’i yaymak amacı ile kurulmuş küresel konferanslar serisidir.) Yaptığı konuşmada şunları dedi;

‘’BUGÜN DÜNYADA 6.8 MİLYAR İNSAN VAR. BU YAKINDA 9 MİLYARA ÇIKACAK. ŞİMDİ YENİ AŞILAR, SAĞLIK BAKIMI, ÜREME SAĞLIĞI hizmetleri konusunda gerçekten harika bir iş çıkarırsak, bunu yüzde 10 ya da yüzde 15 oranında azaltabiliriz…” ‘Ne çılgın bir düşünce değil mi! Yani yaklaşık 10 milyon insanın ölümünden bahsediyor, ama 20 yıl içine tabi ki.. Benim bildiğim okuduğum kadarı ile aşılar ölümleri azaltarak nüfusu artırmak gayesi ile yapılmıyor muydu? Aşı ile nüfusu azaltmak da neydi acaba!

Laboratuvarda bir virüs yapmak kolay hele böyle bir yüzyılda çocuk oyuncağı… Bakın o herkesin çok güvendiği Dünya Sağlık Örgütü’nün en büyük finansal kaynağı olan ABD bile bu örgüte güveninin olmadığını söyleyerek verdiği katkıyı geri çekti. Peki, şuan bu örgüte ABD den sonra en büyük para desteğini veren kim? Şimdi diyeceksin ki bu kadarı da olmaz, kim olacak BILL GATES tabiki, Ne diyor Bill Gates ‘’DİJİTAL AŞI’ diyor. Bunun içinde Dünya Sağlık Örgütü ile birlikte tam uyumlu çalışarak ve planlı bir şekilde Covid-19 virüsünü korku salarak ve salmaya da devam ederek, nüfusu da seçici olarak (65 yaş üstü kronik hastalar ve yaş sınırı olmayan kanser hastaları) azaltarak ilk aşamayı geçip, tüm insanlığa ‘DİjİTAL AŞIYI’ uygulamak olacak (20 TRİLYON DOLAR GELİR KAZANACAK), tabi ki gerisi de gelecek 10-15 yıl içerisinde. Her şey planlı devam ediyor.

Bakın Dünya Sağlık Örgütü nasıl bir yol çizdi bu Corona virüsünde;

1 Aralık 2019 Vuhanda ilk covid 19 salgını başladı

14 Ocak 2020 DSÖ (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ) , Çinli yetkililere dayanarak bu virüsün insandan insana bulaştığına dair twitter hesabından somut bir kanıt olmadığını paylaştı…

20 Ocak 2020 DSÖ bu kez virüsün hayvandan insana geçtiğini, bununla beraber yakın temasla insandan insana da geçtiğini duyurdu… Bu durum  sürdü gitti, hatta DSÖ Çine seyahati bile kısıtlamayın önerisinde bile bulunmaya devam etti, ne zamana kadar tabi ki virüs Avrupa ve tüm dünyaya yayılana kadar ve sonunda virüs istenilen yayılma seviyesine ulaşınca da 11 MART 2020 de pandemi ilan etti, vallahi bravo DSÖ ve BILL GATES muhteşem bir senaryo ile yollarına devam ediyor… Peki biz ne yapıyoruz biz evde kalıp bekliyoruz. Neyi bekliyoruz aşının çıkmasını bekliyoruz veya nüfusumuzun %67 sinin bulaşıp bağışıklık kazanmasını (bir covidli vaka 3 kişiyi bulaştırabilir) ile bu virüsten kurtulmayı bekliyoruz, ama beklemekle olmuyor bu işler, bu virüs Aralık 2019’dan beri bizimle beraber çoğumuz da bu virüse bulaştı hatta bağışıklık bile kazandı.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu