Manavoğlu: “Zaman yardımcı olma, açılım yapma zamanıdır”

HP Milletvekili Manavoğlu kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şimdi açılım yapma zamanı olduğunu söyledi.

1 Nisan 2020 - 17:29

SOSYAL MEDYA

Zamanın yerel bankaların müşterilerine sahip çıkma zamanı olduğunu söyleyen Halkın Partisi (HP) Lefkoşa Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, “Zaman yardımcı olma, açılım yapma zamanıdır” dedi.

Manavoğlu şöyle devam etti: “Piyasayı kaybetmemek için oturup hep birlikte (en azından çoğunluk) adım atmalılar ki daha sonra pişman olmasınlar çünkü bu kriz normal bir kriz değildir.”

Mavaoğlu, “Sürekli şikayet ettikleri şube bankalarına ciddi rakip olabilecekleri bir zamandır” şeklinde konuştu.

Yerel bankaların dünya genelinde çok büyük kayıplarla bitecek olan bu krizi, doğru yönetmeye niyet ederlerse ilerde hem bankaların hem de toplumun kazanacağını kaydeden Manavoğlu, ekonomik ortamı en az kayıpla yönetmenin mümkün olduğunu belirtti.

Manavoğlu şöyle devam etti:

“Bu finans sektörünün hükümete ve halka karşı gerçek anlamda samimi olmasıyla olasıdır bu yüzden hep birlikte kaybederken bu kaybı en minimuma çekmek için her birlikte çalışmamız ve birlikte kaybetmemiz lazım ki tamamıyla batmayalım.”

Sistem biterse, herkesin, ülkenin biteceğini söyleyen Manavoğlu, “Dolayısıyla kimse var olmaz ve bankaların da müşterileri olmaz…” dedi.

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı