LBO’dan muhteşem 80’ler konseri

Büyük Han’da dün gece 80’ler nostaljisi yaşandı.

11 Temmuz 2019 - 12:57

Lefkoşa Belediye Orkestrası (LBO), dün akşam, Büyük Han’da gerçekleştirdiği “80’ler Konseri“ ile müzikseverleri nostaljik ve eğlenceli bir yolculuğa çıkardı.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Büyük Han’da, Oskay Hoca şefliğinde gerçekleşen “80’ler Konseri”nde sahne alan Çağrı Çerkez, Eril Cambaz, Ezgi Akgürgen, Pelin Kutluba ve Süleyman Akosman 80’li yıllara damgasını vuran All Night Long, Easy Lover, Raining Man gibi hit şarkılarından oluşan repertuar ile izleyenleri geçmişe götürdü.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı 80’li yılların dillerden düşmeyen şarkılarının seslendirildiği konseri çok sayıda müziksever ile beraber izledi. Konserin ardından bir de konuşma yapan Harmancı, konsere katkı koyan sanatçılara tüm Lefkoşalılar adına teşekkür etti. Harmancı, 80’li yılların bir tek kanlı darbeler ile değil böyle güzel şarkılar ile de hatırlanmaya devam edileceğini söyledi.

Harmancı, “Lefkoşa Belediye Orkestrası neredeyse tüm ülkenin en büyük kültür sanat üretim merkezi. Sayısız konserlerine Büyük Han 80’ler gecesini de eklediler. Muhteşem ortam, muhteşem bir kalabalık çok önemli sanatçılarla buluştu. Lefkoşa bir kez daha sanatın ve üretimin de başkenti olduğunu gösterdi” dedi.

Türk Ajansı Kıbrıs
Türk Ajansı Kıbrıs
Etiketler

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı