Kusursuz plan

Farkındamısınız neler oluyor !!! Plan saat gibi tıkır tıkır işliyor,  profesyonelce hazırlanmış bir plan .İşte planın ikinci safhası başladı ,hayırlısı olsun!!!

Tüm dünya ülkeleri hepsi birden anlaşmış gibi  Mayıs’ın ilk haftasından itibaren  normalleşmeye başlama kararları almaya başladı…Alınan tedbirler gevşetilmeye başlanıyor da ,neden acaba herkes ayni zamanda sanki de anlaşılmış gibi normalleşmeye gidiyor, YOKSA COVİD 19 VİRÜSÜ KAÇTI MI ACABA!!?

Ama bu normalleşmeden hoşnut olmayan bu virüsü dünyaya salınmasına gözyuman  kesimlerin başında olan WHO(Dünya Sağlık Örgütü) ve dünyadaki bir çok tıp uzmanlarının destekçisi olan Bill GATES hemen devreye giriyorlar ve seçtikleri uzman doktorları devreye sokarak  ne diyorlar ,’’amannnn ha sakın gevşemeyin evde kalın çünkü İKİNCİ CORONA VİRÜS DALGASI YAŞANACAK’’..Yani sevgili arkadaşlarım korku salmaya devam, insanların psikolojisini bozmaya devam,bu durumdan dolayı intihar vakaları dünyada artmış durumda.Uyanın artık ,çıkın bu sanal  simülasyondan, bir bakın 2 aydır TV’lerde  gösterilen hastahaneler hep ayni ,gösterilen yoğun bakım servisleri hep ayni .

Evet binlerce insan ölüyor ama Covid 19 ‘dan mı ölüyor acaba ?Ben şuana kadar tüm dünyada ölen 248 bin kişinin hepsinin COVİD 19 virüsünden öldüğüne inanmıyorum neden mi inanmıyorum söyleyeyim; 2019 verilerine göre dünyada grip virüsünün neden olduğu (bakın NEDEN OLDUĞU diyorum) ölüm sayısı ne kadar biliyor musunuz tam 456 bin kişi civarında, yani şimdi bu 456 bin kişinin ölüm nedenine grip virüsü mü yazıldı ne dersiniz öyle mi yazıldı, HAYIR öyle yazılmadı çünkü bu hastaların çoğunun kronik hastalıkları yüzünden kimisi zatürreden kimisi kalp yetmezliğinden ,kimisi böbrek yetmezliği ve daha birçok kronik hastalıklarının neden ile bağışıklık sistemlerinin de yaş sebebi ile düşük olmasından dolayı grip virüsüne yakalanınca çoklu organ yetmezliğine kadar gidebilecek semptomlar yaratıp ölüme sebebiyet veriyor.. Yani diyorum ki Covid 19 virüsüne yakalanan kronik vakalı 65 yaş üstü kişiler de bağışıklık sistemlerinin düşük olması ve kronik hastalıklarının sebebi ile ölüyorlar ,evet Covid 19 bir sebep ama şuan tüm dünyada ölen kişilere ölüm nedenini Covid 19 yazmak planın bir parçası ,KORKU .KORKU.KORKU  salmak başka da bir şey değil…

Sevgili arkadaşlarım bizleri eve hapsetmişler ve  tüm dünyaya ayni görüntüleri sunuyorlar ,bizleri her gün ayni günmüş  uyandırmak istiyorlar… Daha başka neler yapıyorlar anlatayım; son 2 haftadır covid 19 haberleri az da olsa azaldığını gözlemlemekteyim.. Peki hangi programlar gösterilmeye başlandı bilirmisiniz? mesela NTV de ‘’TEKNO HAYAT’’ programı ,lütfen eğer görmediyseniz internetten indirip seyredin, neler var neler, iphone telefonlara bağlanan diş fırçaları, elde taşınabilen tomografi cihazları ki şuan Çin’de ,hastahane ortamından insanları uzak tutmak için üretilmiş ve bir çok ülke de bu cihazlardan sipariş vermiş bile, yani evinizde bile tomografi çekebileceksiniz… Başka neler var bakın; artık gidilemeyecek ülkelerdeki müzeleri VR gözlükleri ile gezmek gibi ama bir ücret karşılığı tabi ki!

Görüyor musunuz bu SAHTE SALGIN ile Yeni Dünya düzenini insanlara hazırlamak için her şey planlanmış zaten ve son sürat yola devam ediyor…

Benim inancım şu ki DSÖ , bu işin içinde olan BILL GATES aşı vakfı ve bazı isim yapmış veya gündemde kalmak isteyen doktorlar her gün TV’lerde  tüm dünyayı yanlış verilerle korkutmaya devam ediyorlar.
ALBERT EINSTEIN’nın bir sözü var ben o sözü çok severim;

“PROBLEMLERİ, ONLARI ÜRETEN KAFALARLA ÇÖZEMEYİZ”

Sevgili arkadaşlarım, bizim Bilim Kurulundaki kişilere ve bizim hükümete sesleniyorum  DSÖ bu virüsün yayılmasında sorumlu olan örgüttür, onun gittiği ve gösterdiği yoldan vazgeçin ,lütfen ortaya sunulan RESMİN BÜTÜNÜNE BİR BAKIN ,açın gözlerinizi artık… En kısa zamanda çok antikor testleri yapılmaya başlanmalı ,diğer yapılan testler ile bir sonuca varamayız çünkü PCR testi yaparsınız negatif çıkar ama adam 3 gün sonra virüse bulaşır ve 6 gün sonra semptomlar başlar gel de çık işin içinden onun için antikor testleri ile bu virüse bağışıklık kazandık mı bu virüse daha önce bulaştık mı ona bakmak lazım. Maskeymiş ,eldivenmiş, bunlar bir işe yaramaz daha çok bakteri ve başka hastalıklara yol açar ve zaten kimse bunları doğru kullanmıyor, hatta maskeyi eldiveni çıkaran sokağa fırlatıyor ve bu çok daha büyük bir sorun (ama yasa çıkmış uymak lazım ne deyim).. Sosyal mesafe diyorlar önce 1 m ile başladılar sonra 1.5 m dediler şimdi bakıyorum bazı uzmanlar 3 metreden bahsediyorlar, gerçekten insanları aptal yerine koyuyorlar. Allah aşkına 3 metre zıplayan virüs mü var… Hele marketlerde, mağazalarda ateş ölçme bu da nedir anlamıyorum zaten bu hastalığa bulaşan kişi ancak 8.nci günde ateş 38 dereceyi geçer, zaten ateşi olan kişinin oralarda işi olmaz kımıldayacak hali bile olmaz..

Şimdi bu virüsün ABD tarafından nasıl üretildiğini bu duruma nasıl geldiğine bir bakalım..Covid 19 un hikayesi University of North Carolina at Chapel Hill (UNC) başladı. Bu üniversite ABD’nin önde gelen devlet eğitim ve araştırma üniversitelerinin en ünlülerinden bir tanesidir. Dr. RASHID A BUTTAR’ın araştırmalarına baktığımızda; “2015 yılında University of North Carolina üniversitesindeki çalışmayı araştıran bu doktor ,bu virüsün yanılsamalı bir virüs olduğunu görüyor ,yani bu ne demek doğal bir virüsü alıyorsunuz  mutasyonlara uğratarak genetik yapısını değiştiriyorsunuz ve  bu virüse yeni bir işlev kazandırıyorsunuz yani zaten zarar verme potansiyeli olan bu virüsü laboratuvarlarda mutasyona  uğratıp daha kuvvetli daha zarar verici ve daha dayanıklı hale getiriyorsunuz, işte yapılan da bu zaten,SHC014 türü bir CORONA virüsünü alıp onu başka bir virüsle karıştırıp onun üzerine de HIV virüsünü ekliyorlar ve ortaya daha kuvvetli ve daha zarar verici bir virüs haline getiriyorlar.’’İşte bu tehlikeli durumu gören ABD hükümeti derhal bu çalışmayı durduruyor. AMA ASLINDA PERDENİN ARKASINDA PLANIN START DÜĞMESİNE BASILIYORDU çünkü  Amerika Ulusal Sağlık Enstitüsü(NIH),Dr Anthony Stephen FAUCİ (1984 yılından beri ulusal allerji ve enfeksiyon hastalıkları enstitüsü müdürü ve şuan Beyaz Sarayda  Corona virüs ile mücadelede görevli) sayesinde bir fon açarak bu çalışmayı  devam ettirebilmek için Çin’e 3.7 milyon dolar ödeyerek bu çalışmayı Çin’e İTHAL ETTİ ve araştırmaları orda devam ettirdiler ve COVİD 19 belasını ortaya çıkardılar !!

Ama aradan 2 yıl geçiyor ve bu kez ABD hükümeti 2017 yılında  ani bir kararla ölümcül virüslerin laboratuvarlarda araştırılması yasağını kaldırıyor ve yine ayni yıl içerisinde ABD’li bilim insanları tarihinin en geniş kapsamlı GEN araştırmasına başlıyor.Bakın en az 1 milyon kişiden alınan genler didik didik edilerek hedeflendiği araştırmayla KİŞİYE ÖZEL İLAÇ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ geliştirilmesi hedefleniyor.Yani çok sevgili arkadaşlarım bu ilaç sektörünün en tehlikeli ülkesi olan ABD çok muazzam bir planla bu Corona Virüsünü ABD’de mutasyona uğratmaya başladı ama bir şekilde Çin’e bu virüs araştırmasını ithal etti ve Wuhan’dan da dünyaya salıverdi hem de ne acıdır ki WHO desteği ile yaptı bunu !!! Ama ben diyorum ki sakın korkmayın çünkü bu virüs insanlarda zaten yüzde 80 hiçbir belirti vermiyor hatta  genelde hastalığı da ayakta geçiriyorlar, unutmayın en önemli şey elinizi yıkayın ve elinizle yüzünüze, burnunuza dokunmayın o kadar basit…

Sonuç mu;   BILL GATES ve Dr FAUCİ  ÖNDERLİĞİNDE  KUSURSUZ PLAN YOLUNA DEVAM EDİYOR…

                                                                                                                                    

Diğer Haberler

Başa dön tuşu