KISBÜ’de Alp Pehlivan ile Beşiktaş coşkusu yaşandı

Beşiktaşlı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşiye Fenerbahçe ve Galatasaraylı öğrencilerin de katılması dikkat çekti.

8 Kasım 2019 - 08:47

Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) bünyesindeki KISBÜ Beşiktaş Çarşı Kulübü tarafından düzenlenen söyleşi dün gerçekleştirildi.

KISBÜ Konferans Salonu’nda oldukça samimi bir ortamda yapılan söyleşinin konukları, Türkiye’den Teknik Direktör, TRT Spor ve A Spor Yorumcusu Alp Pehlivan ile birlikte ülkemizden KKTC Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Taş ve Çarşı Kıbrıs Başkanı Hasret Alıcı’ydı.

Beşiktaşlı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşiye Fenerbahçe ve Galatasaraylı öğrencilerin de katılması dikkat çekti.

KISBÜ Beşiktaş Çarşı Kulübü Başkanı İsmail Göktaş’ın açılış konuşmasının ardından yaklaşık bir buçuk saat süren ve daha çok soru cevap şeklinde geçen söyleşide ilgi odağı Alp Pehlivan oldu.

Konuşmasına kariyeri ve deneyimlerinden bahsederek başlayan Pehlivan, öğrencilerden gelen sorulara karşı da içtenlikle cevaplar verdi.

Soru cevap kısmında daha çok Beşiktaş kulübü ile ilgili sorular ağırlıklı olurken ayrıca milli takım, genç oyuncular, yabancı konusu, kulüplerin borçları ve spor medyası ile ilgili de Pehlivan’a sorular yöneltildi.

Oldukça keyifli ve sıcak bir ortamda geçen söyleşinin ardından, Alp Pehlivan’a teşekkür plateti KISBÜ Öğretim Üyesi Servet Yalçınkaya tarafından takdim edildi.

Plaket takdimi sonrasında da öğrenciler Alp Pehlivan ile anı fotoğrafı çektirdi.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı