Işık yok önlem yok!

Mağusa Salamis Çemberi'nde meydana gelen kazada bir kişi ağır yaralandı.

17 Şubat 2020 - 01:02

Mağusa Salamis Çemberi’nde meydana gelen kazada bir kişi ağır yaralandı. Olayın görgü tanıkları söz konusu çemberde aydınlatmanın olmaması nedeniyle kaza yaşandığına dile getirerek, tepkilerini sosyal medyada paylaştılar.

PN 083 plakalı pikap araç Salamis Çemberi’nde yoldan çıkarak, ağaca çarpıp, yan şekilde durabildi. İtfaiye ekipleri aracın üstünü açarak, aracın içindekileri çıkarttı. Araçta bulunan kişi sayısı ve yaralıların durumu henüz bilinmemektedir.

Olay sonrası paylaşımda bulunan vatandaş ” Yoldan geçen araçlar kaza yerine ışık tuttu. Sokak lambaları yanmamakta. Önlemler yine insan hayatını çok ucuza sayacak biçimde. Ne yazık ki bölge sakinlerinden aydınlatma ücreti alınıyor. Ancak Bölgede herhangi bir aydınlatma hizmeti mevcut değil. ” dedi.

Bir diğer vatandaş ise, “Bu bölgenin aydınlatılması lazım. Bu bölgede turistte var. Turitler karanlıkta ulaşmaya çalışıyor. Birçok yerlere. Yazıklar olsun! Biz turizm ülkesiyiz. Ama maalesef bu karanlıkta turizm bölgesi olmaz” şeklinde konuştu.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı