İR-MAR Süpermarket açıldı

Lefkoşa-Güzelyurt Anayolu üzerinde, Gönyeli Yenikent bölgesinde ‘Alışveriş anlayışınızı değiştirmek için’ sloganıyla hizmete giren İR-MAR Süpermarketin açılışı yapıldı.

Lefkoşa-Güzelyurt anayolu üzerinde, Gönyeli Yenikent bölgesinde hizmete giren İR-MAR Süpermarketin açılışı yapıldı.

‘Alışveriş anlayışınızı değiştirmek için’ sloganıyla hizmete açılan İR-MAR, Süpermarketin açılış törenine ilgi yoğundu.


İnşaat sektöründe yıllardır başarılı işlere imza atan Ahmet Göçen, Gönyeli’ye yeni bir yatırım daha kazandırdı. İR-MAR Süpermarketin açılışı, İçişleri Eski Bakanı UBP Milletvekili Kutlu Evren, Yenikent Muhtarı Salahi Karpuzcu ve İr-Mar Süpermarket direktörü Ahmet Göçen tarafından gerçekleştirildi.


İçişleri Eski Bakanı UBP Milletvekili Kutlu Evren, ülkemize yeni bir işletme kazandıran Ahmet Göçen ve ailesini tebrik ederek, İR-MAR Süpermarketin herkese hayırlı olmasını dileyip kurdeleyi kesti.

GÖÇEN: ÇOK İŞ, AZ KAZANÇ PEŞİNDEYİZ

Açılışta konuşan İr-Mar Süpermarket direktörü Ahmet Göçen, “Bu süpermarketi açmaktaki tek amacımız, sizlere en iyi şekilde hizmet etmek, kaliteyi ve güzelliği sizlere sunmaktır.


Bu süpermarketin açılmasında katkıları bulunan Bir Yağmur Dizayn’dan Aydın Bey ile proje müdürü Merih Bey’e, Eksen Grup’tan Fatih Bey ile Emre Bey’e, Hmy Teknogon’dan Uğur Bey’e, İnce Elektronik’ten Hasan Bey’e ve tüm bu firmaları bünyesinde barındırarak bizlerle tanıştırıp bizimle çalışmalarını sağlayan Kısmet Raf Direktörü Ramadan Kısmet ile Şevket Kısmet’e, ayrıca tüm toptancılarıma, personelime ve aileme teşekkürü bir borç bilirim. Umarım bu tesis hepimize hayırlı olur. Çok iş az kazanç peşindeyiz.


Umarım aradığınız her şeyi burada bulursunuz. Eğer bir eksiğimizi, yanlışımızı görürseniz bunları bizimle paylaşınız ki biz de zaman içerisinde bu eksikliklerimizi gidererek en iyiye ve en güzele doğru hareket ederiz” diyerek açılışa katılarak kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı