İnstagram, Facebook ve Whatsapp çöktü!

Facebook ne zaman düzelecek merak ediliyor. Özellikle instagram ve Whatsapp'a erişim problemi yaşanmaya başladı. Whatsapp'da fotoğraf gitmezken, instagram'a giriş sağlanmıyor.

İnstagram, Facebook ve Whatsapp çöktü. Whatsapp ne zaman düzelecek? İnstagram ne zaman düzelecek? Facebook ne zaman düzelecek merak ediliyor. Özellikle instagram ve Whatsapp’a erişim problemi yaşanmaya başladı. Whatsapp’da fotoğraf gitmezken, instagram’a giriş sağlanmıyor.

SOSYAL MEDYA ÇÖKTÜ!

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamaları Whatsapp, Facebook ve instagram giriş sağlanamıyor. Günün ilk saatlerinden beridir sosyal medyaya erişim sağlanamıyor. İnstagram ne zaman düzelecek, Whatsapp ne zaman düzelecek merak ediliyor.

KIBRIS’TA DEĞİL GLOBAL PROBLEM!

İlk olarak gelen bilgilere göre Whatsapp, innstagram ve Facebook sorunu Dünya Genelinde çöktüğü oldu. Whatsapp ve İnstagram Dünya genelinde çökerken, Facebook bazı bölgelerde erişim engeline takıldı. En çok merak edilen Whatsapp erişim varken fotoğrafların neden gitmediği. Whatsapp’dan konuyla ilgili Whatsapp çöktü sorunun birazdan çözeceğiz açıklaması geldi.

İNSTAGRAM’DA FOTOĞRAFLAR YÜKLENMİYOR!

İnstagram gündüzden gelen fotoğraflar yüklenirken, hikâye fotoğraflarına erişim yok. İnstagram’da yeni fotoğraf da eklenmiyor. İnstagram ne zaman düzelir henüz bilinmiyor.

 

 

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı