“Her kuşa bir yuva”

Türk pop müziğinin efsane ismi Hande Yener yeni Single’ı ‘Kuş’un tanıtımını geçtiğimiz gece Kıbrıs’ın ünlü eğlence mekânı Girne’deki Chamada Club’da gerçekleştirdi.

10 Haziran 2019 - 08:28

Hande Yener klibini Afrika’nın renkli ortamında çektiği ve yaza bomba gibi giriş yaptığı yeni şarkısı Kuş’un tanıtımını özel davetlilerin katılımı ile Kıbrıs’ta yaptı.

Müzik piyasalarına hızlı bir giriş yaptığı yeni şarkısını üst üste söyleyen Hande Yener geceye katılan davetlileri enerjisi ile coşturdu.

Pia Bella Otel’in kendisi için yeni Single’ına özel hazırladığı devasa pasta sürprizi ile şaşıran ve çok mutlu olan güzel sanatçı, sahnede mutluluğunu izleyenleri ile paylaştı.

Gece boyunca en özel parçalarını ardı ardına seslendiren ve davetlileri bir dakika bile yerinde oturtmayan Hande Yener, enerjisi ile o gece herkesi etkisi altına aldı desek yalan olmazdı.

Pop müziğinin kraliçesi Hande Yener kendisini izlemeye gelenlerle gece boyunca kurduğu ikili diyaloglar ve ilişkiler üzerine verdiği tavsiyeler ile de kahkaha dolu anlara da imza attı.

Hande Yener’i izleenler arasında Kıbrıslı sanatçı Fikri Karayel de vardır. Karayel, gecede Hande Yener’le şarkı seslendirmeyi ihmal etmedi

Kıbrıs’ta yeni Single’ının tanıtımında Hande Yener’in oğlu Çağın Kulaçoğlu’da DJ performansı ile annesinin arkasında çalarak geceye katılanlara müzik ve eğlence dolu saatler yaşattı.

Hande Yener’in yeni Single’ı şimdiden milyonlarca kişi tarafından dinlendi ve en çok dinlenen parçalar arasında yerini almış durumda.

Etiketler

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı