Hayranları izdiham çıkaran Özçivit’i askerler kurtardı

Oyuncu Burak Özçivit, Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta katıldığı bir açılışta hayranları uzun süre alanı terk etmeyince, iki saat AVM deposunda bekledikten sonra otele asker eşliğinde gidebildi.

7 Temmuz 2019 - 13:00

Türkiye’nin ünlü oyuncularından Burak Özçivit, Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta bir AVM’de yer alan mağaza açılışında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

NTV’nin haberine göre, oyuncuyu, görmek için alana giden 15 bin kişi izdihama sebep oldu. İlgiden dolayı AVM’ye ön kapıdan giremeyen Özçivit, korumalar eşliğinde garajdan giriş yapabildi.

Burak Özçivit, yoğun ilgiden dolayı zor anlar yaşadı.

AVM’nin kapanmasına rağmen kalabalık dağılmayınca, 100 güvenlik görevlisinin yanı sıra Lübnan askeri de duruma müdahale etti.

Uzun süre mağazanın deposunda iki saat bekleyen oyuncu, asker eşliğinde otele geçiş yapabildi. Özçivit, otelin önündeki kalabalık yüzünden de iki gün boyunca odasından çıkamadı.

Özçivit, iki hafta önce reklam yüzü olduğu markanın tanıtımı için Romanya’ya gitmiş, orada da kadın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı.

Ünlü oyuncu 2 Temmuz’da da Kazakistan’da katıldığı film festivalinde kadın hayranlarıyla üç saat boyunca fotoğraf çektirmek zorunda kalmıştı.

Etiketler

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı