Güney Mesarya Halk Tiyatrosu ekibinin bir bölümü karantinaya alındı

Güney Mesarya Halk Tiyatrosu ekibininin bir bölümü söz konusu pozitif vaka ile temaslı olduğu gerekçesi ile tedbir amaçlı karantina oteline alındı.

Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu, okul sekreterinin Covid-19 testi pozitif çıktı” haberinin ardından Beyarmudu Belediyesi’ne bağlı çalışmalarını yürüten Güney Mesarya Halk Tiyatrosu ekibininin bir bölümü söz konusu pozitif vaka ile temaslı olduğu gerekçesi ile tedbir amaçlı karantina oteline alındı.

Beyarmudu Belediyesi’nden yapılan açıklamada şöyle:

“İçinden geçtiğimiz bu zor dönemde dün basına yansıyan “Akdoğan Dr. Fazıl Küçük İlkokulu, okul sekreterinin Covid-19 testi pozitif çıktı” haberinin ardından Beyarmudu Belediyesi’ne bağlı çalışmalarını yürüten Güney Mesarya Halk Tiyatrosu ekibininin bir bölümü söz konusu pozitif vaka ile temaslı olduğu gerekçesi ile tedbir amaçlı karantina oteline alınmıştır. Temaslılarda henüz bir semptom görülmediği için; dolayısıyla uzman görüşlerine göre “temaslıların temaslıları” için henüz endişe yaratacak bir durum söz konusu değildir. Uzmanlarla ve ekip üyelerimizle iletişim halinde olduğumuzu buradan duyurur, en güncel ve sağlıklı bilgi için belediyemiz sayfasını takip etmenizi öneririz.”

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı