Gülşen büyüledi

Pop müziğin güçlü sesi Gülşen, KKTC’nin 36. yıl kutlamaları haftasında Kıbrıs’ta konser verdi. Sanatçının konserini izleyenler arasında ilk albümünü piyasaya çıkartan plak şirketinin sahibi Koral Sarıtaş ve eşi Perran Kutman’da vardı.

Gülşen hafta sonunda Kıbrıs’ta sevenleri ile buluştu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 36. yıl dönümü kutlamalarının yapıldığı haftaya denk gelen konserinde sanatçı sevilen şarkılarını Kıbrıslılar için söyledi.

Sahneye gümüş rengi bir kıyafetle çıkan sanatçı güzelliği ve tarzı ile gözlerin bir an olsun kendisinden ayrılmasına izin vermedi.

İddialı çizmeleri ile kıyafetini tamamlayan şarkıcı adeta fantastik filmlerden fırlamış gibi görünüyordu.

Gülşen’i dinlemeye gelenler arasında eski TV kanalı yöneticilerinden Faruk Bayhan ve eşi, sanatçı Perran Kutman ve eşi Koral Sarıtaş ile Kıbrıslı iş insanı Ertan Birinci de vardı.

“Ooo… Patron gelmiş”

Sahnede şarkılarını seslendiren Gülşen bir ara konserini dinleyen müzik severlerin yanına da gitti.

Sanatçının Girne Rocks Otel’de verdiği konserde kendisini dinleyenler arasında bir sürpriz isim de bulunuyordu.

Gülşen’in bundan 23 yıl önce 1996 yılında “Be Adam” adını taşıyan ilk albümü piyasaya çıkartan, Marşandiz Plak şirketinin sahibi Koral Sarıtaş oyuncu eşi Perran Kutman ile konseri izlemeye gelerek eski sanatçısına sürpriz yapmıştı.

Çiftin yanına giden Gülşen “Ooo… İşte benim kıymetlim, ilk patronum Koral Sarıtaş. Üzerimde çok emeği var” dedi. Koral Sarıtaş’ın masasında şarkılarını söyleyen sanatçı onlarla objektiflere poz vermeyi de ihmal etmedi.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı