Göçmen’in ilk bombası John Okoli

Göçmen gözünü karattı. Tarihindeki ilk 1. Lig şampiyonluğunun yanına Süper Lig şampiyonluğunu da koymak için düğmeye bastı.

15 Mayıs 2019 - 08:59

Süper Lig’de sezonun tamamlanmasıyla birlikte ilk transfer haberini Haberci Spor veriyor. Bu sezon 1.Lig’de tarihinin ilk şampiyonluğunu yaşayarak 6 sezon aranın ardından yeniden Süper Lig’e dönen Göçmenköy şimdi de ilk Süper Lig şampiyonluğu için transfer harekatına başladı.

Haberci Spor’un güvenilir kaynaklardan elde ettiği bilgi ışığında bonservisi Yenicami’de olan ve bu sezon kiralık olarak Gönyeli forması giyerek 30 maçta 22 gol kaydeden 22 yaşındaki Nijeryalı golcü John Okoli gelecek sezon Göçmenöy’de forma giyecek. Gönyeli taraftarının sevgilisi haline dönüşen John Okoli’nin bu haberi ise camiada büyük üzüntü yarattı.

Okoli konusunda Yenicami’nin söz hakkı olmayacak. Oyuncunun transfer hakları, ülkemiz futboluna büyük katkılar yapan ve Göçmenköy’ün sponsoru olan Abdullah Uluçhan’da bulunuyor. Bundan dolayı transfer bitmiş durumda. Yakın zamanda çok önemli isimlerin daha Göçmenköy kadrosuna dâhil olması bekleniyor.

Etiketler

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı