DP’den teşekkür mesajı

Demokrat Parti, ülkenin verdiği mücadele kapsamında canla başla çalışan sağlık çalışanları, sivil savunma ekipleri ve güvenlik güçlerine teşekkür mesajı verdi

30 Mart 2020 - 22:41

Demokrat Parti Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, ülke genelinde haftalardır gece gündüz demeden çalışan sağlık görevlileri, sivil sabunma ekipleri ve güvenlik güçleri için teşekkür mesajı yayınladı.

DP’nin yayınladığı teşekkür mesajı şöyle:

“Bu zor ve sıkıntılı günlerde, elbette ki yanlış giden şeylerin düzelmesi adına eleştiriler yapacağız, ortaya görüşler koyacağız. Ancak, doğru ve güzel şeyler varsa onları da gözardı etmememiz gerektiği kanaatindeyim.

Bu meyanda ülkemize derman olmaya çalışan tüm Sağlık çalışanlarımızı, Sivil Savunma ekiplerimizi ve güvenlik güçlerimizi selamlıyorum.

Bununla birlikte özellikle son dönemlerde tüm yerel yönetimlerimiz, Devletin yetişemediği noktalara elini uzatarak halkımıza büyük destek sağlamaktadır. Hükümetin ekonomik tedbir paketinde Belediyelerimize uyguladığı kesintilere ve onca yokluğa rağmen Ülkemizin dört bir yanında halkımıza destek olan, her türlü katkıyı yapmaya çalışan tüm Belediye Başkanlarımızı ve emekçi çalışanlarını da saygı ile selamlıyorum.

Bu zor günlerde ortaya konan dayanışmanın, ilerideki günlerimize yönelik olarak birlik ve beraberlik temelimizi çok daha fazla güçlendireceğine inancımız ise tamdır.

Tekrar tekrar, bu sıkıntılı günlerde tüm KKTC halkının yanında olan tüm Belediyelerimizi, Sağlık çalışanlarımızı, Sivil Savunma ekipleri ve polisimizi sevgiyle kucaklıyorum.”

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı