Creditwest Tiyatro Kulübü’nden “Bir Beş Dakikanız Var Mı?”

Creditwest Bank Tiyatro Kulübü’nün ‘Bir Beş Dakikanız Var Mı?’ oyunu dün akşam ÇOHAV yararına oynandı.

25 yıldır sosyal sorumluluk bilinciyle birçok derneğe ve vakfa destek olan ve yardımda bulunan Creditwest Bank’ın çalışanları özverili çalışmaları sonucu takdir edilesi bir etkinlik düzenleyerek Kuzey Kıbrıs’ta bir ilke imza attı.

Creditwest Bank’ın 25. yılı vesilesiyle gönüllü çalışanlardan oluşan Creditwest Tiyatro Kulübü, Anton Çahov’un oyunlarından hikâyelendirilen ‘Bir Beş Dakikanız Var Mı?’ tiyatro oyununu, dün akşam Lefkoşa’da Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı (ÇOHAV) yararına sahneledi.

‘Bir Beş Dakikanız Var Mı?’ tiyatro oyunu, Pınar İnandım ve Erdoğan Kavaz tarafından yönetildi. ÇOHAV yararına sahnelenen oyuna KKTC Başbakanı Tufan Erhürman, ÇOHAV Başkanı Sedef Altınbaş Akacan ve Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer ile tiyatro severler katıldı.

4 farklı bölgede sahnelenen bu oyun yoğun istek üzerine 20 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.30’da Kıbrıs Çocuk Hastalıkları Araştırma, Önleme ve Tedavi Vakfı (ÇOHAV) yararına Lefkoşa Türk Maarif Koleji Konferans Salonu’nda sahnelendi.

29 Mayıs Çarşamba akşamı ise saat 20.00’da SOS Çocuk Köyü Derneği yararına oyun Türk Maarif Koleji Konferans Salonu’nda sezonun son oyunu olarak sahnelenecek.

Oyun biletleri Creditwest Bank Merkez Şube, Kaymaklı Şube, Köşklüçiftlik Şube ve Gönyeli Şube’den ya da oyun günü gişeden de temin edilebilecek.

 

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı