Bozuk yollar onarılıyor

Sürücülerin kâbusu haline gelen bozuk ve çukurlarla dolu anayollarda yapılan asfaltlama çalışmaları devam ederken, vatandaşlar çalışmaların sürmesi dileğini iletti.

26 Haziran 2019 - 10:00

Ülkemiz anayollarında meydana gelen bozulma ve çökmelerle ilgili olarak Karayolları Dairesi’nin başlattığı çalışmalar sürüyor.

Kötü durumdaki yollardan biri olan Taşkent yolundaki çalışmalarına devam eden ekipler, kısa sürede işlerini tamamlayıp, sürücülerin yolları daha güvenli şekilde kullanmalarını sağlamaya çalışıyor.

Bazı sürücüler, yolların defalarca sökülüp yapıldığını belirterek, “Umarız bu sefer kalıcı bir çalışma yapılır” dedi. Sürücüler, anayollarda güvenli sürüş yapmanın herkesin hakkı olduğunu ifade etti.

Bozuk yollardaki çukurların, sürücülerin kâbusu haline geldiğini ifade eden vatandaşlar, ülkede neredeyse düzgün yol kalmadığını söyledi.

Vatandaşlar, “Yolda giderken aniden karşımıza çıkan çukurlar, hem araçların ön düzenini hem de sürüş güvenliğini tehlikeye sokuyor. Bu yollar nedeniyle çok can verdik. Emeğe ve paraya acımasınlar, sağlam yol yapsınlar. Çöken ve çukurlu yollar bizi bıktırdı. Bu işler için geç kalındı ama umarız çalışmalar kalıcı olur” şeklinde konuştu.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı