Başarılılar ödüllendirildi

Kanal T Spor Servisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen yılın başarılıları ödül gecesi önceki akşam yapıldı.

12 Haziran 2019 - 09:08

Futbol sezonun bitmesinin ardından Kanal T Spor Servisi tarafından geleneksel olarak düzenlenen yılın başarılıları ödül gecesi önceki akşam Lefkoşa Merit Hotel’de gerçekleşti.

Yoğun ilgi gösterilen gecede futbol camiası bir araya gelirken, eski futbolcuların da aynı ortamda yer alması duygusal anlar yaşattı.

3. Cumhurbaşkanı Dr. Deviş Eroğlu, Başbakan Ersin Tatar, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, milletvekilleri Hasan Büyükoğlu ve Aytaç Çaluda yanı sıra kulüp ve federasyon başkanları, futbolcular ve spor yazarlarınının katıldığı gecede başarılı olanlara özel ödüller verildi.

Necati Özsoy’un sunumu ile gerçekleşen gecede ilk sözü alan Kanal T spor sorumlusu İbrahim Özsoy geceye katılan herkese teşekkür etti. Özsoy, spora hizmetlerinin devam ettiğini, bu anlamlı gecede yeni ve eski futbolcuları biraraya getirerek anıların da hatırlatılmasına imkân verdiklerini vurguladı.

Konuşma yapmak için kürsüye gelen Başbakan Ersin Tatar ülkemizin en güzel yanının böyle gecelerde herkesin birlik ve beraberlik içinde mutlu olmasıdır dedi. Sporda bir mücadele yapılırken, başarılı olanları ödüllendirmenin teşvik edici nitelikte olduğuna dikkat çekti ve bu gecenin mimarları Özsoy ailesine de teşekkür etti. Tatar bir Yenicamili olarak hem lig hem de kupa şampiyonu olan Mağusa Türk Gücü’nü de kutlayarak spora katkılarının devam edeceğini açıkladı.

Daha sonra konuşan 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu da bu gecenin önemine değindi ve futbolda emek veren, başarılı olan herkesi kutladı. Kanal T yönetim kurulu başkanı Sibel Tatar ise yaptığı konuşmada ödül gecesini her yıl gurur ile gerçekleştirdiklerini ve ödül alan herkesi kutladı. Spor camiasını buluşturmak ve başarılıları ödüllendirmenin çok anlamlı ve gurur verici olduğunu da belirten Sibel Tatar emeği geçen ve geceye katılanlara teşekkür etti.

Gecede Haberci gazetesi adına spor müdürü Okan Karademir, spor yazarı Hasan Ecer ve köşe yazarı Serhat İncirli de başarılılara ödül takdim etti.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı