Astrolog Sevinç Tozduman’dan haftalık burç yorumları

1&7 Haziran 2020 haftalık burç yorumları: 1&7 Haziran haftasının genel aurası

1 Haziran 2020 - 07:30

Enerjik ve harikerli bir haftaya giriş yapıyoruz…aktif,iletişim akışı yüksek,sosyalleşmenin artacağı günler bizi bekliyor. Gökyüzü olaylarındaki açılar 19 yıl önceki kesişimlerin tekrarlanması ve yeniden gündeme gelişini oluşturuyor. Burada bizi ilgilendiren kısım ise 19 yıl önce karşılaştığımız sorunların kaynağını belirlemek,olaylar karşısındaki tutumumuzu gözden geçirmek ve bakış açımızı değiştirmek. Kısacası daha önceki dönemde yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Bu enerji geçmiş yılların 3 yıllık döngüsüyle kesiştiğinden 01-03 yıllarını baz alabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz 1&7 Haziran haftasında geçekleşecek olan Ay düğümleri ve Ay Tutulması önümüzdeki 3 yılın hasatını belirleyecek…özetle bu hafta geleceğimizi şekillendireceğimiz sürecin ta kendisi…

BURÇLARIMIZI BU HAFTA NELER BEKLİYOR:

KOÇ BURCU: kendi şansınızı şekillendireceğiniz,aldığınız kararların uzun soluklu olmasını belirleyeceğiniz bir hafta olacak. Aldığınız destekler,verdiğiniz kararlar ve atacağınız adımlardaki netliğiniz sizi çözüme götürecek…ikili ilişkiler ve sosyal hayatınızda ben merkezini oturtup,entrika,dedikodu,fısıltı gibi enerji düşürücü oyunları su yüzüne çıkaracaksınız. Zafere giden yolda her şey mübahtır misali yolunuzdan dönmeyin 15 haziran itibariyle mutlu günler geliyor.

BOĞA BURCU: sizi zorlayacak ve mücadeleyle geçecek bir hafta var önünüzde. Gerek aileniz gerekse sosyal çevrenizle sorunlar, tartışmalar,daha önceden yarım kalan konulardaki hesaplaşmalar gündeminizi oluşturacak. Çizgilerinizi belirleyeceğiniz ve hayatınızda temizlik yapacağınız bir dönem. Bu konularda gerçekçi ve titiz davranırsanız sıkıntılarınızı en az zararla atlatabilirsiniz. Rahatlamanıza ve kendinizi iyi hissetmenize fayda sağlayacak aktivitelerden destek almanız size olumlu bir sinerji kazandıracak.

İKİZLER BURCU: geçirdiğiniz pisikolojik baskı,buhran ve üzüntü verici hertürlü olayın yükünü üzerinizden atacağınız olumlu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Oluşumlar,başlangıçlar ve sevgi enerjsiyle dolu kişilerin etrafınızı sarması harkulade hissettirecek.tamamlanma enerjisi 3 ay boyunca yaşam alanınıza çapalanacak,bunu faydaya çevirmek adına süreci besin deposunu dolduran çiftçi gibi ambarlarınızı depolayarak geçirin. Aşk yaşamınızdaki dikenlerin güllere dönüşeceği zamanlar yakındır…

YENGEÇ BURCU: aktivitelerle dolu,yoğun ve yapıcı enerjisi yüksek bir hafta sizi bekliyor. Yerinizde duramayacak,sürekli hareket halinde olmak isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta 5 Haziran’da gerçekleşecek olan Ay Tutulması’nın sizi olumsuz yönde etkilemesine izin vermemek,aklınız burada egosal oyunlar oynayarak yapıcı ruh halinizi yıkıcı hale dönüştürebilir,zira yönetici gezegeniniz Ay. Olumluda kalmak adına zihninize,bilinç altınızı pozitif etkileyecek mesajlar,meditasyon müzikleri,kahkaha yogası gibi destekler’le besleyin…

ASLAN BURCU: haftanın ‘Parlayan Yıldızı’ sizsiniz…hayallerinizin ötesindeki güzellikler ve mucize yağmurlarında yıkanırmışsınız gibi hissedeceğiniz bir hafta var önünüzde. Şansınızı maddi ve manevi dünyanız olmak üzere,plan ve projeleriniz konusundada değerlendirin,yer verin. Zamanın yapıcı sinerjisiyle bu hafta başatacağınız her oluşum 3 yıl hayatınızda aktif rol oynayacak…kısacası sevgili aslanlar,şov başlasın…

BAŞAK BURCU: kariyer ve iş hayatınızın şekilleneceği,mücadele etmekle yükümlü olduğunuz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Maddikonularda rahatlayacağınız ancak temkinli olmayı bırakmamanız gereken bir akış başlıyor. Tutumlu ve planlı tavrınızı ortaya koyarsanız herşey dengeleyici olacak. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizdeki kopukluk ve gerginlikleri konuşarak olumlu vedalar gerçekleştire bilir,böylece hayatınızda yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU: ailenizle olan sorunların temizleneceği ve pozitif bir oluşum sürecine gireceğiniz bir haftayı kucaklıyorsunuz. Sevdikleriniz etrafınızı sarıyor,gidenler yeniden dönmek istiyor! Burada temkinli olun,her gelenin dümdüz hayatınıza dahil olacağı bir Han olmadığınızı net bir tavırla belirtin. Yolculukların ve özellikle sosyal medya alanındaki iş ve kariyer gelişmelerini iyi değerlendirdiğiniz taktirde bereketle ödüllendirileceksiiniz.

AKREP BURCU: kendinize olan saygınızı yeniden kazanacağınız yenilenme enerjilerinin gezegeninize giriş yaptığı bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Zinde ve güçlü hissedecek,iş ve kariyer hayatınızda başarılara imza atacağınız bu dönem,ikili ilişkilerinizede olumlu bir enerji gönderiyor. Bitmesi gerekeni bitirip,yeni ve huzur verici yaşamınızı kurabileceğiniz zamanın ruhundan iyi yararlanın. Başardığınız taktirde keşke deyip,hasretini çektiğiniz herşeye kavuşacaksınız.

YAY BURCU: yeniden doğmuşsunuz gibi hissedeceğiniz freş bir enerji yaşam alanınıza girdi ve hafta boyunca sizi beslemeye devam edecek. Ertelediğiniz tüm değişiklikler ve yenilikler için doğru zaman. Harikete geçin ve süreci iyi değerlendirin.adım atmaktan korkmayın,bu sevmediğiniz bir vazoyu atmak,evinizi değiştirmek,farklı bir ülkeye taşınmakta olabilir…erteledikleriniz her ne ise o konuları gündeminiz olarak belirleyin,başarı kesin.

OĞLAK BURCU: toparlanma enerjisi hafta boyunca sizinle olacak. İşe evinizdeki dağınıklıktan başlayarak ruhsal sorunlarınızı temizleyerek devam edebilirsiniz. Yaşamla aranıza giren her türlü kişi ve olaylara vedalaşın,huzur ortamınızı oluşturun. Ve geleceğinizin planını programlı bir şekilde belirleyin. İhtiyacınız olan tek şey verdiğiniz kararların arkasında durmak ve ilerlemek.

KOVA BURCU: yaşam akışınızı köklü şekilde değiştirecek bir ilişki gündeminize giriyor…özgür,akıcı ve olumlu hissedeceğiniz bu sinerjiyi iyi değerlendirdiğiniz ve adım attığınız taktirde,maddi ve manevi dünyanızda hak ettiğiniz berekete ve bolluğa kavuşacaksınız. Planlı ve kararlı ilerleyin. Disiplin her zaman ödüllendirir.ara verdiğiniz sosyal aktivitelerinize geri dönüş yapmayıda ihmal etmeyin.

BALIK BURCU: atılımlar sizinle,yerinizde duramayacağınız kıpır kıpır bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Sergi açmak,sanatsal kurslara katılmak veya düzenlemek için harika bir dönem. Ruhunuz adeta pasını ve kirini atıyor,temiz ve akıcı enerjiyle yeniden doluyor…içinizden taşıp gitmesi gereken yollara ulaşmasına izin verin. Gelen iş ve ilişki tekliflerini hemen cevaplamasanızda,kestirip atmadan iyi değerlendirin.Böylece bir dahası olmayacak fırsatları kaçırmamış olursunuz.

‘YENİ YAZIMIZDA BULUŞUNCAYA DEK, SAKIN UNUTMAYIN!’:

‘’Bal kabağını at arabasına dönüştüren sihir, senin parmak ucundan çıkan enerji! Mucize sensin! Ötesi yok!’’

Astrolog & Kişisel gelişim dönüşüm danışmanı
Sevinç Tozduman

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı