Astrolog Sevinç Tozduman yazdı: “Sahte ikiz alevinizi tespit etmenizin püf noktaları nelerdir?”

İkiz alev arayışımız sürerken sahte olanıyla karşılaşma ihtimalimiz çok yüksektir. Bu gerçek olana ulaşmamız konusundaki son sınavımız olarakta atlandırılabilir.

29 Mayıs 2020 - 07:30

İkiz alev arayışımız sürerken sahte olanıyla karşılaşma ihtimalimiz çok yüksektir. Bu gerçek olana ulaşmamız konusundaki son sınavımız olarakta atlandırılabilir.

Gerçek ikiz alev bağlantısına oldukça benzeyen ancak oldukça farklı bir ilişki olup,büyük farklılıklar içerir.

Gerçek ilişki ruhunuzu beslerken,sahte ilişki sadece enerjinizi boşaltır.sahte ikiz siz farkında olmadan enerjinizden beslenir.

SAHTE İKİZ ALEV İLİŞKİSİNİN 7 TEMEL ÖZELLİĞİ:

1-AYRIMLAR VE SAPMALAR: gerçek bir ikiz alev ilişkisinde tartışmalar vardır,ancak ikizler bir kez bir araya geldiğinde,ilişkileri sonsuza dek sürecektir. Ayrılma,duygularla oynama,ve sonradan yanlış ilişkide olduğu gibi uzaklaşmalar yoktur.Sahte ikiz alev ilişkisinde enerjinizden beslenecek ve sonra kendisini tam hissettiklerinde,bir bahane ile sizden ayrılırlar ve tekrar susuzluk duyduklarında sizi tahliye etmek için size geri dönerler.

2-MANİPİLASYON OYUNU: sahte ikizler bu oyunu nasıl oynayacağını ve kazanacağını çok iyi bilir.sizi duygusal ve fiziksel düzeyde çok iyi manipüle ederler.ihtiyacınız olduğunda onları bulamazsınız.hiçbir mesajınıza veya aramanıza cevap alamayacağınız zamanlar vardır;ama sizin yanınızdayken,siz olmadan yaşamanın nekadar zor olduğunu size gösterirler.

3-RÜYA İSTİLASI: sahte ikizler sık sık rüyalarınızda görünecektir.rüyalarınızda gerçek olarak seyahat ediyorlar gibi görünecekler.Aslında bu rüyalar size gerçekler hakkında derin uyarılar veren mesajlardır.uyandığınızda ve rüyanın neyle ilgili olduğunu anlamaya çalıştığınızda,daha fazla yorulursunuz.

4-ASLA AÇILMAZLAR: gerçek bir ikiz alev ilişkisinde derin bir ruh bağı vardır.içinde örtü ve perde yoktur.her iki ikizde ruh seviyesinde biri birlerinin önünde açılırlar,bir birlernin duygularını anlarlar.fakat sahte ikizler asla açılmaz,duygularını kendileri için saklarlar.böylece gerçek formlarını göremezsiniz.

5-SAPLANTI: ikiz alev ilişkisinde takıntı yoktur,sadece özen ve anlayış vardır.ama sahte ikizlerle birlikteyken her meseleye takıntılı gibi hissedersiniz.

6-TEK TARAFLI UYANIŞ: ikizler uyanış için bir araya gelirler.ancak sahte ikizler ilişkisinde bu tek taraflı bir konudur.sahte ikizler başkalarına nasıl uyanacakları konusunda rehberlik ederler,fakat asla kendi başlarına birşey yapmaya çalışmazlar.

7-KISKANÇLIK: başarılı olduğunuzda,sahte bir ikiz sizi bu konuda suçlu hissettirir,çünkü elde ettiğiniz şeyden memnun değildir.öte yandan gerçek ikiz aleviniz,başarınızdan dolayı sizden daha mutlu olacaktır.

Sevgili dostlar ACADEMY OF EYWA yazı dizimizde sizden gelen istekler köşemizdeki bilgi paylaşımlarımızı tamamladık,yeni soru ve taleplerinize yer vermeye  devam edeceğiz…Kafanızı kurcalayan düşüncelere cevap olması dileğiyle…

‘YENİ YAZIMIZDA BULUŞUNCAYA DEK, SAKIN UNUTMAYIN!’:

‘’Bal kabağını at arabasına dönüştüren sihir, senin parmak ucundan çıkan enerji! Mucize sensin! Ötesi yok!’’

Astrolog & Kişisel gelişim dönüşüm danışmanı
Sevinç Tozduman

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı