Astrolog Sevinç Tozduman yazdı: “İkiz alevinizi tespit etmenize katkı koyacak işaretler nelerdir? cevap ayrıntılarda gizli…”

Sevgili dostlar ACADEMY OF EYWA yazı dizimizde sizden gelen istekler doğrultusunda bilgi paylaşımlarımız devam ediyor...

28 Mayıs 2020 - 07:30

İkiz alev ayni ruhu paylaşan iki bedendir.onlar biri birlerinin ayna görüntüsüdür ve birbirlerinin isteklerini,korkularını ve ihtiyaçlarını yansıtır. İkiz alevinizle tanışmanız için bir olasılık var,ancak küresel manevi uyanış bir şekilde ikiz alevin buluşma sürecini hızlandırdı,ve şimdi daha çok ve fazla ikiz ayni anda dünyaya enkarne oluyor.

 İKİZ ALEVİNİZİ TANIMANIN 10 İŞARETİ:

1-GARİP BİR DUYGU HİSSİ: ilk karşılaşmada bile bir şekilde bağlı hissedersiniz.Garip bir tanıma duygusu var.dejavu gibi…ancak bir şekilde o kişiyi tanıdığınızı biliorsunuz.

2-ONLARIN ÖNEMİNİ BİLİYORSUNUZ: başından beri,hayatınızda önemli bir rol oynayacaklarını biliyorsunuz.

3-YOĞUN BAĞLANTI: ikizinizle tanıştığınızda kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz,olağan üstü bir bağlantıız var,ikinizde bir birinizi tanıyorsunuz,ancak varlıklarında bilinmeyen bir sakinlik var.

4-REDDEDİLME KORKUSU YOK: siz tamamen ikinizin önünde kendiniz olabilirsiniz.ayni şeyi yaptıklarınıda hissede bilirsiniz.etrafta örtü yok.ikinizde gerçekte kim olduğunuzu paylaşmakta rahatsınız.

5-YÜKSEKLİK HİSSİ: kendinizi yüksekte,açıklayamayacağınız kadar iyi hissedersiniz.hep yanınızda olmasını istiyorsunuz,yanınızdan ayrıldığı anlarda ruhunuzu derin bir mutsuzluk hissi kaplıyor,birlikteyken mutluluktan uçuyormuşsunuz gibi coşuyorsunuz.

6-BİLİNMEYEN BİR MANYETİZMA: ondan istediğiniz kadar kaçmaya çabalayın,bu mümkün değil.er yada geç ikinizde ayni yolu geçer ve ayni yerlerde bulunursunuz.size büyülü gibi gelebilir,ancak bunu isteen ve yönlendiren ruhunuz.ikinizi birbirine çeken görünmez bir mıknatısla bağlısınız.

7-ZAMAN AKIP GİDİYOR: biribirinizi keşfetmek ve tanımak için zamana ihtiyacınız var,ancak birlikteyken zamanın nasıl geçtiğini  farkedemiyorsunuz.saatler dakikalar,dakikalar saliseler gibi görülür.

8-BİRBİRİNİZİ OLDUĞU GİBİ KABUL EDERSİNİZ: ikinizde olduğunuz gibi davranır,rol yapmaya gerek duymassınız.Net,samimi ve doğalsınız,mükemmel olan şey bir birinizin yanında olmanızdır.

9-EMPATİ: aranızda müthiş bir anlayış ve empatik bağ vardır,duygularınızı kolayca hisseder ve algılarsınız.

10-MANEVİ BÜYÜME HİSSİ: ikiz alevinizle buluştuğunuz an manevi yönünüz artışa geçer ve maneviyat konusunda daha çok araştırma yaparsınız.

Sevgili dostlar ACADEMY OF EYWA yazı dizimizde sizden gelen istekler doğrultusunda bilgi paylaşımlarımız devam ediyor…

‘YENİ YAZIMIZDA BULUŞUNCAYA DEK, SAKIN UNUTMAYIN!’:

‘’Bal kabağını at arabasına dönüştüren sihir, senin parmak ucundan çıkan enerji! Mucize sensin! Ötesi yok!’’

Astrolog & Kişisel gelişim dönüşüm danışmanı
Sevinç Tozduman

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı