3 ilçede de polisler sahadaydı

Polis Müdürlükleri, dün gece Gazimağusa, Güzelyurt ve Girne'de asayiş ve trafik denetimleri yaptı.

13 Ekim 2019 - 21:07

Dün gece, Gazimağusa ve Güzelyurt’ta 21.00-01.0,Girne’de ise 20.00 – 05.00 saatleri arasında polis ekipleri sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

GAZİMAĞUSA’DA 200 SÜRÜCÜ HAKKINDA İLERİ İŞLEM

Gazimağusa’da gerçekleşen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, gece kulüpleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, bahis evleri ile halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde denetimler gerçekleştirildi.

Denetimler kapsamında kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 16 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde 920 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 200 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 4 araç sürücüsü alkollü araç kullanmaktan rapor edildi.

Çeşitli suçlardan dolayı 3 araç da trafikten men edildi.

GİRNE’DE 69 SÜRÜCÜ ALKOLLÜ

Girne’de gerçekleşen denetimlerde; bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, barlar, kahvehaneler, diskolar ile halkın yoğun olarak bulunduğu yerlerde denetimler gerçekleştirildi.

Denetimler kapsamında kumarhaneye girme ve bulunması yasak olan 23 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidildi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde 480 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 147 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 69 araç sürücüsü alkollü araç kullanmaktan rapor edildi.

Çeşitli suçlardan dolayı 2 araç trafikten men edildi.

GÜZELYURT’TA 53 SÜRÜCÜYE YASAL İŞLEM

Güzelyurt’ta gerçekleşen denetimlerde bölgede faaliyet gösteren, bet ofisleri, alkollü içki satışı yapılan yerler, gece kulüpleri ve kahvehaneler kontrol edilirken, herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Trafik ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde 728 araç kontrol edildi ve suç işlediği tespit edilen 53 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

Çeşitli suçlardan dolayı 2 araç trafikten men edildi.

Etiketler

Diğer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı